UWGA pedofil pod szkołą w Kołobrzegu w luksusowym aucie!

Podobno w regionie jednej z kołobrzeskich podstawówek widziano pana w niebieskim, luksusowym aucie, który nagabywał uczniów prosząc ich do zabiegu. Podobno, bo pytania nie udało się potwierdzić organom ścigania. Wiadomość żyje już jednak swym działaniem na internetowych forach, jak niegdyś ludzka wyobraźnia opowieścią o czarnej wołdze, a policja apeluje; jesteś świadkiem, reaguj natychmiast, zapisz rejestrację i dzwoń.

 

Placówka, przy której dołączyło do incydentu zareagowała znacznie mocno. – Informację zdobyli z jakiejś z jestem swoich uczniów, w piątek rano, jakąś godzinę po wydarzeniu – mówi Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz, dyrektorka SP nr 5 – Oczywiście powiadomiliśmy policję. W polskiej szkole odbył się również apel i zadania z wychowawcami, którzy przypomnieli o bezpiecznych zasadach powrotu do szkoły. O sprawie poinformowaliśmy i rodziców.

 

Patrolowi policji, który pojawił się w klubu ze zgłoszeniem, nie udało się jednak odnaleźć przykładów na to, że incydent miał znaczenie. – W takich wypadkach dzieli się natychmiastowe działanie. Rodzic poinformował szkołę godzinę po wejściu; więc po prostu znacznie za późno. Gdyby jesteś świadkiem reaguj tu i właśnie, wykonaj zdjęcie, zapisz numery rejestracyjne i dzwoń po policję – mówi Tomasz Kwaśnik, rzecznik prasowy kołobrzeskiej policji.

 

Mimo braku przykładów na życie pedofila w drogim samochodzie, policja wzmogła patrole w stronach ulicy Arciszewskiego. – Nie lekceważymy takich sygnałów – wyjaśnia Kwaśnik.

Tymczasem informacja o zdarzeniu szybko została modna i stała się przedmiotem spekulacji, rozważań i historii prowadzonych przez internautów na kołobrzeskich forach. Zupełnie jak w latach osiemdziesiątych, kiedy obiektem masowej wyobraźni była czarna wołga z tajemniczym kierowcą. – Nie ulegajmy masowej histerii. Bądźmy po prostu uważni i negocjujmy z dziećmi o związkach z innymi – apeluje policja. (iws)

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x