Connect with us

Published

on

Podobno w regionie jednej z kołobrzeskich podstawówek widziano pana w niebieskim, luksusowym aucie, który nagabywał uczniów prosząc ich do zabiegu. Podobno, bo pytania nie udało się potwierdzić organom ścigania. Wiadomość żyje już jednak swym działaniem na internetowych forach, jak niegdyś ludzka wyobraźnia opowieścią o czarnej wołdze, a policja apeluje; jesteś świadkiem, reaguj natychmiast, zapisz rejestrację i dzwoń.

 

Placówka, przy której dołączyło do incydentu zareagowała znacznie mocno. – Informację zdobyli z jakiejś z jestem swoich uczniów, w piątek rano, jakąś godzinę po wydarzeniu – mówi Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz, dyrektorka SP nr 5 – Oczywiście powiadomiliśmy policję. W polskiej szkole odbył się również apel i zadania z wychowawcami, którzy przypomnieli o bezpiecznych zasadach powrotu do szkoły. O sprawie poinformowaliśmy i rodziców.

 

Patrolowi policji, który pojawił się w klubu ze zgłoszeniem, nie udało się jednak odnaleźć przykładów na to, że incydent miał znaczenie. – W takich wypadkach dzieli się natychmiastowe działanie. Rodzic poinformował szkołę godzinę po wejściu; więc po prostu znacznie za późno. Gdyby jesteś świadkiem reaguj tu i właśnie, wykonaj zdjęcie, zapisz numery rejestracyjne i dzwoń po policję – mówi Tomasz Kwaśnik, rzecznik prasowy kołobrzeskiej policji.

 

Mimo braku przykładów na życie pedofila w drogim samochodzie, policja wzmogła patrole w stronach ulicy Arciszewskiego. – Nie lekceważymy takich sygnałów – wyjaśnia Kwaśnik.

Tymczasem informacja o zdarzeniu szybko została modna i stała się przedmiotem spekulacji, rozważań i historii prowadzonych przez internautów na kołobrzeskich forach. Zupełnie jak w latach osiemdziesiątych, kiedy obiektem masowej wyobraźni była czarna wołga z tajemniczym kierowcą. – Nie ulegajmy masowej histerii. Bądźmy po prostu uważni i negocjujmy z dziećmi o związkach z innymi – apeluje policja. (iws)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl