Connect with us

Published

on

Niebawem odda się budowa całego systemu luksusowych apartamentów Dune Resort w Mielnie. Właśnie uzyskano prawo na korzystanie drugiego, a dodatkowo największego z trzech zaplanowanych budynków. Znaczy to, że inne 153 apartamenty oraz system basenów z racją SPA zostały ukończone.

Kompleks nowoczesnych apartamentów Dune Resort zachodzi w Mielnie, w bliskim sąsiedztwie wielkiej i piaszczystej plaży. W ramach inwestycji docelowo powstaną trzy luksusowe budynki z 328 eleganckimi apartamentami. Deweloperem jest Firmus Group, lider w segmencie luksusowych domów na polskim wybrzeżu. Planowany termin zakończenia całej inwestycji to wiosna 2018 roku.

– Usytuowanie Dune Resort jest niewątpliwie duże, i jakość budowy i stan skończenia na największym stopniu. Kiedy zaczynali prace wykonawcze, pojawiały się obiekcje, że budynki swymi gabarytami zdominują Mielno. Tymczasem zaprezentowało się, że wprowadziły się one idealnie w otoczenie. Ukończony obecnie budynek, mimo że w systemie jest najdłuższy, z części plaży i promenady jest około nieznany także w niczym nie zakłóca perspektywy, i z kolei od strony apartamentów obraz na śmierci jest użyty maksymalnie – komentuje projektant dr Marek Sietnicki ze studia SAS.

W tamtym budynku Dune powstały 153 apartamenty, w niniejszym 6 luksusowych penthouse’ow znalezionych na ostatniej kondygnacji inwestycji, z jakiej powiększa się wyjątkowo malownicza panorama polskiego wybrzeża. Wszystkiemu spośród nich towarzyszy rozległy taras, a powierzchnia samego spośród nich toż prawie 500 mkw., gdzie może powstać ogródek większy niż przy niejednym domu jednorodzinnym. Oddano także kompleks krytych basenów, salę fitness i bogate SPA wraz z saunami. W ramach kolejnego etapu zastosowano szerokie przeszklenia oraz zaprojektowano więcej apartamentów, z których widok rozprzestrzenia się bezpośrednio na morze.

– Wyposażony w przemyślany sposób dom może rocznie przynieść zysk na etapie 6-7 proc. i czasami nawet 10 proc. Rentowność zależy między innymi od tego, jak urządzony jest dom. Teraz na momencie urządzania lokalu chętnie podpowiadamy naszym klientom jakie rozwiązania odpowiadają ludziom oraz co popycha ich do wynajmowania określonego lokalu. Dom jest wtedy walory luksusowego pokoju hotelowego z dodatkowymi przewagami takimi jak większa powierzchnia czy możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w komfortowo wyposażonej kuchni – mówi Marcin Kokot z spółki cieszącej się obsługą i wynajmem apartamentów.

W 2013 roku oddano ważny z apartamentowców, w którym sprzedano wszystkie lokale. W ubiegłym budynku powstanie 61 apartamentów, planowany czas jego zakończenia to wiosna 2018 roku. W sprzedaży pozostały apartamenty dwupokojowe, najchętniej brane przez mężczyzn w obiektach inwestycyjnych. W ramach całej inwestycji sprzedano już przy 80 proc. lokali.

– Jedna czwarta nabywców apartamentów pisanych w tamtym etapie Dune Resort to świadomości, które obecnie wcześniej kupiły od nas apartamenty, głównie na domowy użytek. Obserwując przez trzy lata sposób bycia obiektu, wydawania nim też prowadzące mu jeszcze większe zaangażowanie jest, nasi stali klienci stwierdzają, że zakup nowych lokali z zastosowaniem na wynajem toż efektywny sposób inwestowania. Rzeczywiście, przy obecnie dużo prostym oprocentowaniu lokat bankowych i niepewnej rentowności różnych metod lokowania oszczędności, zainwestowanie w apartamenty wakacyjne daje gwarancję ekonomicznego i trwałego dochodu na satysfakcjonującym poziomie – zauważa Cezary Kulesza, kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu Firmus Group.

Do dyspozycji wszystkich pracowników Dune Resort przydatna jest całodobowa recepcja z pomocami concierge, nowoczesny kompleks basenów (krytych i zagranicznych), centrum SPA, sala fitness, restauracje oraz kluby.

Za projekt architektoniczny widoczna jest pracownia Mellon i architekci studia SAS, a całym wykonawcą całości inwestycji jest Budimex SA.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ekonomiczny

Pożyczka na dowód – czy warto brać ją w młodym wieku?

Published

on

Pożyczka na dowód – czy warto brać ją w młodym wieku?

49% Polaków wieku od 18 do 25 roku życia uważa, że powodzi im się lepiej niż ich rodzicom w tym wieku – wynika z badania Ipsos MORI na zlecenie International Finance. Czy finansowy dobrobyt młodych Polaków to dowód ich przedsiębiorczości czy może zbytniego zadłużania? Podpowiadamy, czy na początku dorosłego życia pożyczka na dowód to dobry pomysł.

(więcej…)

5 3 votes
Article Rating
Continue Reading

ekonomiczny

Stacja marzeń!

Published

on

Stacja marzeń!

W dzisiejszych czasach świat tak poszedł do przodu, że różnego rodzaju produkty możemy nabyć wszędzie. Jeśli wracamy z trasy i nie zdążymy do żadnego sklepu spożywczego, to możemy zajechać na stację benzynową i z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Asortyment jest bardzo bogato wyposażony i w zasadzie w jednym miejscu mamy wszystkie potrzebne rzeczy. Dzięki temu nie musimy się stresować, że zamkną nam sklep bądź nie uda nam się kupić artykułów spożywczych, które aktualnie są nam potrzebne w domu. Jednak są pewne elementy, których tam brakuje, tylko jakie?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

ekonomiczny

Jak zarabiać na ropie naftowej?

Published

on

Jak zarabiać na ropie naftowej?

Ropa jest niezbędna i bez niej nie mogłaby właściwie funkcjonować żadna gospodarka. Jest to surowiec zaliczany do jednych z najbardziej potrzebnych na świecie. Na „czarnym złocie” fortunę zdobył niejeden kraj. Nie znaczy to jednak, że zarabianie na zmianach cen ropy naftowej jest niemożliwe dla indywidualnych inwestorów. Można na niej zarabiać spekulując na tym rynku z użyciem różnych instrumentów finansowych. Obecnie cena ropy naftowej gwałtownie spada, co jest między innymi spowodowane epidemią koronawirusa oraz konfliktem Arabii Saudyjskiej oraz Rosji – dwóch najpotężniejszych producentów naftowej ropy. Eksperci uważają, że teraz jest najlepszy moment na to, aby w nią zainwestować. Chcesz wiedzieć jak na tym można dobrze zarobić? Sprawdź na platformie oil profit  i zapoznaj się z niniejszym artykułem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl