Connect with us

Published

on

Do tragicznego wydarzenia osiągnęło w którejkolwiek z kołobrzeskich podstawówek. 11-letni uczeń zaatakował nożem swojego znajomego. Nie doszło do tragedii, ale rodzice małych uczniów boją się posyłać dzieci do grupy bo chłopiec nadal uczęszcza na działania.

Wtedy nie pierwsze agresywne zachowanie ucznia. Według własnych danych, chłopiec już wcześniej był dokuczać swoim znajomym i znajomym. Z bieżącego roku szkolnego problemy z pasją chłopca zaczęły być jednak coraz większe. Do tego stopnia, że 11-latek próbował podpalić włosy samej ze własnych koleżanek. – Moja córka boi się chodzić do grupy – powiedział nam jeden z rodziców.

Do ataku z użyciem noża w grupie doszło w obecnym tygodniu. Pytania były daleko niebezpieczne. Według własnych danej 11-latek miał przy sobie nóż do tapet. Zaatakował nim własnego kolegę.

No taka sprawa była znaczenie – przyznaje wiceprezydent Jacek Woźniak, przedstawiciel Urzędu Miasta, jaki jest członkiem nadzorczym szkoły. Urzędnik podkreślił w rozmowie z polskim portalem, że małoletni uczeń z dłuższego okresu był pod kontrolą szkolnego pedagoga i psychologa. – Moim zdaniem dyrekcja szkoły zrobiła wszystko co potrafiła w sytuacji tego ucznia – mówi Woźniak.

Kiedy się dowiedzieliśmy od urzędników, dyrekcja już pewien etap temu, zgłosiła sprawę agresywnych zachowań chłopca do wniosku rodzinnego. – Niestety, sądowe procedury trwają, dlatego postanowili się, jako urząd, wysłać dzisiaj pismo z potrzebą o przyśpieszenie zjawisk tej jednostek w niniejszej, konkretnej, sprawie – mówi wiceprezydent.

Pojawia się jednak mnóstwo badań w obecnej sprawy. Zajmują one również starań sądu rodzinnego jak i żyć samej szkoły. Dzisiaj bezskutecznie próbowaliśmy zetknąć się z dyrektorką placówki – Agnieszką Grzegorczyk-Maziarz. Chcieliśmy zapytać jakie czynności, wcześniej a teraz, podjęła szkoła, aby zachować uczniów przed agresywnym kolegą. Chłopiec bowiem nadal uczęszcza na działania.

Do rzeczy wrócimy w poniedziałek

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
1 Comment
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
4 lat temu

Teraz jest mnóstwo agresjii wśród młodzieży.To jest nie do pomyślenia co młodzież wyprawia.Zażywają narkotyki,dopalacze i moesza im się w głowach.A potem wymachują np nożem przed kolegami.Do nieszczęścia już tylko jeden krok.

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl