Connect with us

Published

on

Do tragicznego wydarzenia osiągnęło w którejkolwiek z kołobrzeskich podstawówek. 11-letni uczeń zaatakował nożem swojego znajomego. Nie doszło do tragedii, ale rodzice małych uczniów boją się posyłać dzieci do grupy bo chłopiec nadal uczęszcza na działania.

Wtedy nie pierwsze agresywne zachowanie ucznia. Według własnych danych, chłopiec już wcześniej był dokuczać swoim znajomym i znajomym. Z bieżącego roku szkolnego problemy z pasją chłopca zaczęły być jednak coraz większe. Do tego stopnia, że 11-latek próbował podpalić włosy samej ze własnych koleżanek. – Moja córka boi się chodzić do grupy – powiedział nam jeden z rodziców.

Do ataku z użyciem noża w grupie doszło w obecnym tygodniu. Pytania były daleko niebezpieczne. Według własnych danej 11-latek miał przy sobie nóż do tapet. Zaatakował nim własnego kolegę.

No taka sprawa była znaczenie – przyznaje wiceprezydent Jacek Woźniak, przedstawiciel Urzędu Miasta, jaki jest członkiem nadzorczym szkoły. Urzędnik podkreślił w rozmowie z polskim portalem, że małoletni uczeń z dłuższego okresu był pod kontrolą szkolnego pedagoga i psychologa. – Moim zdaniem dyrekcja szkoły zrobiła wszystko co potrafiła w sytuacji tego ucznia – mówi Woźniak.

Kiedy się dowiedzieliśmy od urzędników, dyrekcja już pewien etap temu, zgłosiła sprawę agresywnych zachowań chłopca do wniosku rodzinnego. – Niestety, sądowe procedury trwają, dlatego postanowili się, jako urząd, wysłać dzisiaj pismo z potrzebą o przyśpieszenie zjawisk tej jednostek w niniejszej, konkretnej, sprawie – mówi wiceprezydent.

Pojawia się jednak mnóstwo badań w obecnej sprawy. Zajmują one również starań sądu rodzinnego jak i żyć samej szkoły. Dzisiaj bezskutecznie próbowaliśmy zetknąć się z dyrektorką placówki – Agnieszką Grzegorczyk-Maziarz. Chcieliśmy zapytać jakie czynności, wcześniej a teraz, podjęła szkoła, aby zachować uczniów przed agresywnym kolegą. Chłopiec bowiem nadal uczęszcza na działania.

Do rzeczy wrócimy w poniedziałek

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
1 Comment
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
4 lat temu

Teraz jest mnóstwo agresjii wśród młodzieży.To jest nie do pomyślenia co młodzież wyprawia.Zażywają narkotyki,dopalacze i moesza im się w głowach.A potem wymachują np nożem przed kolegami.Do nieszczęścia już tylko jeden krok.

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl