Published

on

Mnóstwo ludzi bojkotuje parady LGBT, bo uważają, że to zło stworzone przez szatan. Czy przypadkiem brak akceptacji i nienawiść do bliźniego nie zostały zabronione przez Biblię?

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej parad LGBT, tj. Parad Równości. Ludzie specyficznie do tego podchodzą, wręcz nawet potrafią posunąć się tak daleko, by używać przemocy na osobach, którzy popierają bądź uczestniczą w paradach. Dziwi mnie to, co teraz dzieje się w naszej Polsce. Dziwi mnie, a jednocześnie zasmuca to, co działo się na ostatniej paradzie w Białymstoku. Oglądając relacje z tego wydarzenia miałam łzy w oczach, co ludzie potrafią zrobić innym ludziom. Zauważyliście, że każdy z nas jest inny? Co prawda wszyscy mamy dwie ręce, dwie nogi, głowę, pare oczu, uszu.. Ale nigdzie nie znajdziecie dwóch takich samych osób. Każdego coś różni. Kolor włosów, skóry, poglądy polityczne, religijne. Gdyby patrzeć w tym kierunku, każdy z każdym musiałby walczy. O swoje własne przekonanie. To jest niedopuszczalne.

 

Czy Biblia nie mówi o miłości do bliźniego? O tolerancji? Wielu z nas uważa się za katolików, ale czy tak naprawdę nimi jesteśmy? Nie tolerujemy wielu „inności”, co jest błędem. Gdyby tak do tego podejść nie moglibyśmy tolerować samych siebie. Nie ważne czy ktoś jest hetero czy homoseksulny. Czy ktoś wierzy w Boga czy jest ateista. Normalne, że każdy ma prawo mieć własne zdanie, może wyrazić swoją opinię, ale hejt, bojkot czy agresja to nie opinia. Nie można w taki sposób postępować z ludźmi, którzy mają inne przekonania od Ciebie. Bez sensu prowadzić wojnę między sobą. Już nawet w pełni nie chodzi tutaj o LGBT, bo to co się wydarzyło uświadomiło mi, że prędzej czy później sami siebie wykończymy. Skończy się to jedną, wielką wojną Polsko Polską. Według mnie cały świat na to czeka. Czemu nie potrafimy się zjednoczyć i pokazać reszcie świata, że potrafimy razem zdziałać wiele? Bez polityki. To odrębny temat jeśli chodzi o to. Bo to polityka nakłania nas do walki między sobą.

Zauważyliscie, czy widzieliście co inne kraje o Nas mówią? Ulegamy nie tym co trzeba. Powinniśmy zmianę zacząć od samych siebie. Wtedy według mnie każdy powinien zrozumieć, że inność to nic złego, wręcz przeciwnie. Gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, gubilibyśmy się w tym otoczeniu.

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Entertainment

3 maja- święto uchwalenia konstytucji z wykładem Donalda Tuska w tle.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem.

Published

on

3 maja- święto uchwalenia konstytucji z wykładem Donalda Tuska w tle.

Artykuł opisuje obchody święta chwalenia konstytucji 3 maja oraz wystąpienie Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Entertainment

Rydzyk zakłada partię

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam.

Published

on

Rydzyk zakłada partię
Rydzyk zakłada partię

Zdaniem Ojca Rydzyka, PiS nie sprostał obietnicom, szczególnie tym dotyczącym zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Redemptorysta sam, postanowił założyć partię.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Entertainment

Jak wyjść z pętli zadłużenia – długi to nie koniec świata!

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.

Published

on

Jak wyjść z pętli zadłużenia - długi to nie koniec świata!
Jak wyjść z pętli zadłużenia - długi to nie koniec świata!

Długi nie oznaczają końca świata. Jak wyjść z pętli zadłużenia i nie dać się bezprawnym działaniom? Z każdej sytuacji jest wyjście, nie bójmy się podjąć rękawicy!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne