Connect with us

Published

on

Jest miastem pełnym niezwykłych atrakcji, a wczasy spędzone na jego terenie każdemu z nas mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Kołobrzeg to jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych w Polsce, a jednocześnie – jeden z najpopularniejszych punktów nad Bałtykiem.

Tu każdy z nas może znaleźć dla siebie noclegi w dobrych warunkach, a liczne atrakcje sprawiają, że nikt tu nudzić się nie będzie. Czym może oczarować turystów Kołobrzeg?

Kołobrzeg znany jest przede wszystkim jako niezwykłe uzdrowisko oraz wielkie miasto, które – dzięki położeniu na wybrzeżu Bałtyku – stało się ważnym ośrodkiem turystycznym. Wspaniałe lasy, bogate złoża solanki oraz malownicza okolica – oto walory, dzięki którym Kołobrzeg szybko podbił serca letników.

Kto spędzi wczasy w tym mieście, ten z pewnością szybko odpocznie i poprawi stan swego zdrowia. Warto jednak pamiętać, że Kołobrzeg to nie tylko atrakcje ściśle związane z morzem.

To również rewelacyjne zabytki i perełki dawnej architektury, którym w trakcie pobytu w tej części kraju również warto poświęcić nieco uwagi. Co zatem warto zobaczyć w Kołobrzegu? Jedną z ważniejszych ciekawostek na terenie tego nadmorskiego miasta jest Najświętszej Marii Panny – średniowieczna budowla, pochodząca z przełomu XIV i XV wieku.

Na turystów czeka tu również słynna Akademia Rycerska oraz latarnia morska, która już dawno stała się symbolem tego nadbałtyckiego uzdrowiska.

Kto znajdzie dla siebie noclegi w Kołobrzegu, ten będzie mógł spędzić tu niezapomniane wczasy nad polskim morzem. Ciekawe atrakcje i piękne widoki – oto główne powody, dla których warto postawić na wypoczynek w tym właśnie miejscu.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
1 Comment
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
3 lat temu

Jedną z ciekawych atrakcji dla dzieci w Kołobrzegu, na pewno jest Ukryta Kraina

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl