Connect with us

Published

on

Grzybowo to jedna z tych miejscowości, która jest dobrym przykładem na to, że nie trzeba większym kurortem wakacyjnym, by odwiedzało nas mnóstwo turystów i to rok w rok. Grzybowo to mniejsza miejscowość, z której to niedaleko jest do Kołobrzegu.

Panuje tu klimat dość kameralny. Mimo tego ofert noclegowych jest tu dość sporo, ale próżno nam szukać wielkich hoteli. Przeważają tu w dużej miejsce oferty kwater prywatnych czy pokoi gościnnych. I tutaj tych propozycji jest naprawdę sporo.

Nie możemy również zapomnieć o pensjonatach i willach – tutaj standardy są nieco wyższe.

Te oferty noclegowe również kierowane są głównie dla rodzin z dziećmi, ale nie tyko. Należy dodać, że niektóre pensjonaty czy wille są na naprawdę wysokim poziomie i możemy odczuwać wrażenie, że jesteśmy w większym nadbałtyckim mieście wypoczynkowym.

Jeśli posiadamy więcej gotówki na nocleg to powinniśmy skorzystać z zakwaterowania w apartamentach. Tutaj ten poziom jest jeszcze wyższe, ale za nim automatycznie są wyższe ceny.

Przez co nie każdego stać na taki luksus. Grzybowo oferuje nam bardziej kameralne noclegi. Tutaj najlepiej sprawdzają się drewniane domki letniskowe. Nie możemy również zapomnieć także o ośrodkach wczasowych i wypoczynkowych.

Grzybowo mimo, że miejscowość to nie za duża to znajdziemy tu wiele ciekawych atrakcji. Poza plażą i wieloma sportowymi formami aktywności Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu. Dzięki temu możemy podziwiać piękną przyrodę, niemal dziewiczą. Miasteczko to cały czas się rozwija, dzięki czemu z roku na rok oferuje swoim gościom coraz więcej rozrywki.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl