Connect with us

Published

on

Niemal każdy turysta odwiedzający jedną z wielu nadmorskich miejscowości doskonale kojarzy Dźwirzyno. Co prawda większości osób woli Kołobrzeg, który znajduje się kilkanaście kilometrów dalej, ale to nie przeszkadza i tej mniejszej miejscowości powalczyć o odwiedzających.

A jako, że jest to mniejsze miasto niżeli wspomniany Kołobrzeg to nie znajdziemy tu raczej wielkich hoteli. Co nie oznacza, że w ogóle się tu podobne nie oferują. Tak czy inaczej jak przypada na takie miejscowości znajdziemy tu oferty cieszące się największą popularnością.

Są to przede wszystkim kwatery prywatne czy pokoje gościnne. Będąc osobom młodą, która stawia na tańsze zakwaterowanie warto zainteresować się ofertą domków letniskowych czy pól kempingowych. W Dźwirzynie znajdziemy również dużo kompleksów, które nastawione są na osoby, którym zależy na rehabilitacji. Co do atrakcji samego miejsca to możemy być pewni, że oferuje nam o wiele więcej niżeli piękną plażę.

Każdy kto choć jest tu przejazdem powinien odwiedzić wizytówkę tego miejsca, czyli dęby szypułkowe. Wśród wielu atrakcji przyrodniczych wiele ciekawych propozycji znajdą tu także osoby, które kochają sport. Wycieczki piesze czy rowerowe to oczywiście podstawa. Chcąc poczuć więcej emocji możemy zdecydować się na lot motolotnią.

Z kolei osoby, które kochają sporty wodne mogą tu rozwijać swoje zainteresowania, ponieważ znajduje się tutaj nowoczesna przystań jachtowa. Chcąc poczuć więcej adrenaliny możemy spróbować swoich sił w windsurfingu. To wszystko pokazuje jak dużo do zaoferowania ma Dźwirzyno.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl