Dentysta w Kołobrzegu

Dentysta w Kołobrzegu, czyli sprawdzamy gdzie można leczyć zęby solidnie i tanio

Dentysta w Kołobrzegu, czyli sprawdzamy gdzie można leczyć zęby solidnie i tanio

Dentystę odwiedza każdy z nas bez wyjątków – zęby mają tendencję do próchnicy i z pewnością nie wyglądają wtedy zbyt estetycznie. Zresztą nieodpowiednio leczone zęby przynoszą dolegliwości bólowe, które mogą skutkować nawet zakażeniem organizmu. Można tego unikać poprzez regularne przeglądy i leczenie niewielkich ubytków, które wcale nie wymagają stosowania znieczulenia. Z pewnością warto sprawdzić, gdzie znajduje się dobry dentysta Kołobrzeg i gdzie mieszkańcy tego miasta mogą leczyć swoje zęby.

Gdzie warto leczyć zęby w Kołobrzegu?

Kołobrzeg to spore miasto, w którym znalezienie dentysty wcale nie okazuje się trudne. Mieszkańcy mają do wyboru co najmniej kilka gabinetów o zróżnicowanej ofercie oraz standardzie świadczonych usług. Wśród nich znajdują się gabinety prywatne oraz takie, które mają podpisaną umowę z NFZ. Wybór odpowiedniego dentysty należy już do pacjenta – warto jednak wiedzieć, że każdy ma możliwość darmowego leczenia w ramach NFZ, za które wcale nie trzeba płacić. Ogółem panuje jednak przekonanie, że jakość usług prywatnych jest znacznie wyższa, a do tego lepszy jest materiał stosowany do wypełnienia ubytków. Dentysta Kołobrzeg oferuje sporą ilość gabinetów, dlatego pacjenci naprawdę mają w czym wybierać. Warto sprawdzić zestawienie kilku dentystów działających w Kołobrzegu.

 

Stomatologia Kołobrzeg

Stomatologia Kołobrzeg to placówka działająca od 1996 roku. Gabinety są zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 3, natomiast godziny otwarcia od poniedziałku do piątku to 8:00-20:00, a w sobotę dentysta Kołobrzeg czynny jest w godzinach 8:00-14:00. Stomatologia Kołobrzeg to profesjonalnie wyposażona przychodnia dentystyczna, w której pracują w tym samym czasie trzy nowocześnie wyposażone gabinety. Placówka posiada własny aparat RTG, pracownię protetyczną, kącik dla dzieci. Lekarze dentyści doskonale wiedzą w jaki sposób postępować z dziećmi, dlatego dentysta Kołobrzeg przy ul. Armii Krajowej to miejsce przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i dla maluchów. Pacjentami przychodni często są Niemcy, dlatego Stomatologia Kołobrzeg jest w stanie przygotować niezbędne dokumenty potrzebne do uzyskania refundacji do zabiegów z niemieckiego odpowiednika NFZ.

 

Novadent

Novadent to przychodnia dentystyczna zlokalizowana w Kołobrzegu przy ulicy Dworcowej 5. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach do 8:00 do 20:00. Novadent to profesjonalnie i nowocześnie wyposażone gabinety dentystyczne, w których świadczone są usługi takie jak wypełnienia, leczenie kanałowe, leczenie chirurgiczne, protetyka czy stomatologia dentystyczna. Dentysta Kołobrzeg oferuje także zabiegi stomatologiczne skierowane do najmłodszych pacjentów – wizyty odbywają się zawsze w miłej atmosferze, pozbawionej bólu. Gabinety wyposażone są w unity stomatologiczne Stern Weber, dzięki którym możliwe jest wykonanie zabiegów z zachowaniem wysokich standardów higieny i komfortu pacjenta.

 

A-DENT

A-DENT to kolejny znany i polecany w Kołobrzegu gabinet stomatologiczny. Placówka znajduje się przy ulicy Orłowskiego i jest czynna w godzinach 9:00-18:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty terminy wizyt są ustalane indywidualnie z pacjentami. Dentysta Kołobrzeg gwarantuje bardzo korzystny sposób umawiania zabiegów – terminarz dostępnych wizyt można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej placówki. A-DENT oferuje pacjentowi szeroki zakres usług stomatologicznych świadczonych w nowocześnie wyposażonym gabinecie. Co ważne, stomatologia oferuje nowatorskie sposoby znieczulenia, między innym znieczulenie komputerowe czy sedację wziewną, czyli potocznie mówiąc gaz rozweselający.

PRO – DENT KOŁOBRZEG

PRO – DENT KOŁOBRZEG to placówka oferująca szeroki zakres usług stomatologicznych, która ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki temu pacjenci w każdym wieku mogą tu leczyć zęby całkowicie bezpłatnie. Dentysta Kołobrzeg zlokalizowany jest przy ulicy Narutowicza 4 w Kołobrzegu. Wśród zakresu usług placówki znajduje się nie tylko sama przychodnia stomatologii zachowawczej oraz chirurgii dentystycznej, ale także nowoczesna pracownia protetyczna, w której również w ramach ubezpieczenia można wykonać bezpłatnie protezy, mostki czy korony.

BalticDent

BalticDent to kolejne nowocześnie urządzone gabinety stomatologiczne w Kołobrzegu, przy ulicy Unii Lubelskiej 7B. Dentyści czekają na pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Dentysta Kołobrzeg dba o to, by pacjenci cieszyli się pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem. BalticDent posiada ofertę dostosowaną do potrzeb pacjentów w każdym wieku, która obejmuje zarówno zabiegi zdrowotne, jak i typowo estetyczne. Baltic Dent posiada własny aparat RTG, dzięki którym w gabinetach można wykonywać profesjonalną diagnostykę i wdrażać odpowiednie metody leczenia uzębienia. Dentysta Kołobrzeg Baltic Dent to miła atmosfera, bezbolesne leczenie zębów i nowoczesne metody wypełnień, stosowane przez świetnie wykształconych stomatologów.

0 0 votes
Article Rating
Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–