Znamy zwycięzców Kołobrzeskich Koników!

Do historii przeszła już kolejna, 16-sta uroczysta gala rozdania osobom i instytucjom zasłużonym dla miasta statuetki Kołobrzeskiego Konika, która odbyła się 24 lutego w pięciogwiazdkowym Hotelu Aquarius. 

 

Kapituła prezydenta Kołobrzegu, Janusza Gromka w tym roku przyznała statuetkę Konika Kołobrzeskiego Andrzejowi Stacheckiemu – producentowi filmowemu i założycielowi festiwalu Sensacyjne Lato Filmów w Kołobrzegu, które promuje miasto w świecie filmowym. Kolejna nagroda za całokształt działalności charytatywnej trafiła do klubu Motocyklowego Voyager. Pieniądze ze sprzedaży wejściówek na galę zasili konto kołobrzeskiego hospicjum. Przysłowiową wisienką na torcie podczas uroczystej gali był występ kabaretu Młodych Panów.
„Konik Kołobrzeski” to nagroda fundowana przez prezydenta Kołobrzegu, Janusza Gromka. Przyznawana jest ona zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw za wyróżniającą się działalność na rzecz lokalnej społeczności. Co roku prezydent chce w ten sposób docenić osoby, instytucje i firmy, których działalność szczególnie wpływa na rozwój miasta. Chodzi nie tylko o znaczące sukcesy na rynku ponadregionalnym, ale równie ważna jest promocja Kołobrzegu. W tym roku gala „Konika Kołobrzeskiego” odbyła się po raz szesnasty.

 (oprac. jh)

0 0 votes
Article Rating
Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–