Informacje z Kołobrzegu

Znamy kolejnych wykonawców Sunrise Festiwal w Kołobrzegu! Bilety w sprzedaży już od 1 marca!

Jeszcze 150 dni dzieli nas od jednej z największych imprez muzyki klubowej- taką informację można znaleźć na oficjalnej stronie Sunrise Festiwalu w Kołobrzegu, gdzie specjalny zegarodzień odmierza dni do tej wielkiej imprezy. Jak przystało na jubileuszową, 15 edycję nie zabraknie niespodzianek. Niektóre już znamy. 

Jak niedawno informowaliśmy na tegorocznym święcie muzyki klubowej już pierwszego dnia  na scenie przed amfiteatrem pojawi się znany duet- Dimitri Vegas & Like Mike.  To jednak dopiero początek muzycznych niespodzianek. Kolejną niekwestionowaną gwiazdą będzie holenderski DJ i producent Armin van Buuren, który wystąpi 23 lipca, czyli podczas ostatniego dnia festiwalu.

Jak na swojej oficjalnej stronie zapowiadają szumnie organizatorzy pojawią się też inne znane w świecie muzyki osoby. A więc na scenie kołobrzeskiego amfiteatru wystąpi także Martin Solveig, czyli  żywa legenda francuskiej sceny clubbingowej.

Kto jeszcze przyjedzie do Kołobrzegu i będzie szalał na scenie amfiteatru w Kołobrzegu?

Okazuje się, że na sunrise’ową scenę wraca holenderski duet W&W, który, jak zapowiadają organizatorzy, zagra w piątek 21 lipca obok Dimitri Vegas & Like Mike.

No i najnowszy muzyczny prezent dla fanów Sunrise Festiwal w Kołobrzegu. Na muzyczną, 3 dniową ucztę do nadmorskiego miasta w lipcu wybierze się, jak wynika z potwierdzonych informacji, też Klingande, który jest “ jednym z najciekawszych DJ-ów na francuskiej scenie muzyki elektronicznej”- jak piszą organizatorzy kołobrzeskiego festiwalu muzyki klubowej.

Po raz pierwszy w historii festiwalu, w ostatnim jego dniu impreza odbywać się będzie nie na jednej, ale na dwóch scenach.

Fani muzycznych szaleństw już nie mogą się doczekać lipca. Impreza bowiem będzie trwała od 21 do 23 lipca bieżącego roku. Za 150 dni…

–  Ze znajomymi z całej Polski już załatwiamy sobie nocleg i wolny weekend. Nie możemy się doczekać wspólnej, dobrej zabawy przy klubowych dźwiękach. Będzie jak zwykle fantastycznie – mówi rozentuzjazmowana Małgośka, 23 -letnia kołobrzeżanka.

Na trzydniowe szaleństwo w pięknym Kołobrzegu czekają fani muzyki klubowej z całej Polski. Nie bez powodu. Jest to bowiem jeden z największych i najważniejszych eventów muzyki klubowej. Festiwal wschodzącego słońca, jak zwykle odbędzie się w Kołobrzegu. Od 1 marca ruszy sprzedaż biletów, ale ich cena jeszcze jest owiana tajemnicą, choć skoro w zeszłym roku za karnet na 3 dni płaciło się ok. 300 zł, przypuszczać należy, że w tym roku cena może być taka sama lub delikatnie oscylować w jej granicach kilkadziesiąt złotych poniżej lub powyżej tej kwoty.

Bilety na Sunrise Festival 2017 dostępne będą w sprzedaży już od 1 marca. Wejściówki i karnety będą do kupienia na stronie internetowej  organizatora www.sunrisefestival.pl

Czy w tym roku zostanie pobity rekord frekwencji fanów muzyki elektronicznej? Czy zostanie przekroczona magiczna liczba 100 tysięcy osób? Tego się dowiemy już za 5 miesięcy! Odliczanie trwa…

Chcecie poczytać więcej? Oto strona organizatorów 3 -dniowej imprezy w Kołobrzegu:

https://sunrisefestival.pl/

jh

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o