Connect with us

Published

on

Prawdopodobnie w Kołobrzegu grasuje pedofil. Niestety prowokacja, do której miało dojść nie przyniosła efektu, ponieważ mężczyzna podejrzewany o takie dewiacje seksualne nie dotarł do miejsca spotkania z 14-letnią dziewczynką. Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu umorzyła sprawę. Tymczasem Prokuratura Okręgowa w Koszalinie uznała, że decyzja poprzedników była błędna i skierowała sprawę do ministra Zbigniewa Ziobry. 

 

Pedofile lub osoby o takich seksualnych skłonnościach powinny się bać. Nigdy bowiem nie mogą mieć pewności, czy na spotkanie o charakterze seksualnym naprawdę umawia się z nimi dziecko, czy jednak dorosła osoba/ policja, która chce złapać pedofila na gorącym uczynku. I bardzo dobrze. Niech czują się zwyrodnialcy zagrożeni, niech się boją. Krzywdzenie bowiem dziecka w każdy sposób, a szczególnie w ten seksualny zasługuje na najwyższe potępienie i zapobieganie takim nieszczęściom. Nic więc dziwnego, że coraz częściej różne prywatne osoby próbują na własną rękę namierzyć, sprowokować i umówić się z pedofilem, by go ujawnić i oddać w ręce sprawiedliwości.

 

Tak było i w przypadku prowokacji jednego z mieszkańców Kołobrzegu. Mężczyzna podający się za 14-letnią dziewczynkę rozmawiał zapewne przez internet z osobą, która wydała mu się podejrzana. Jak się okazało miał rację. Osoba zza ekranu bowiem wdała się z rozmowę odbiegającą od zwykłej. Dwóch mężczyzn się umówiło. Oczywiście ten zły w tej historii nie miał pojęcia, że nie umawia się z 14-latką, ale z dorosłym mężczyzną i nie chodzi o seks, ale o prowokację, która miała na celu ujawnić kołobrzeskiego zwyrodnialca. Tego ten osobnik miał się dowiedzieć na miejscu, pod wskazanym adresem. Pech chciał, że pedofil, nie wiadomo, czy wiedziony intuicją, czy może przeczuciem, do klatki wszedł, ale już do umówionego mieszkania nie dotarł. Prowokacja się niestety nie sfinalizowała. To właśnie było powodem umorzenia sprawy przez kołobrzeska prokuraturę. Zdaniem prokuratora nie doszło do czynu zabronionego.

Z tą decyzją jednak nie zgodził się prokurator okręgowy z Koszalina, który uznał, że decyzja prokuratora z Kołobrzegu jest błędna. Sprawa została przekazana do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego w jednej osobie, czyli Zbigniewa Ziobry. Tylko on bowiem jest władny unieważnić postanowienie kołobrzeskiej prokuratury. Akta zostaną w najbliższym czasie przekazane do Warszawy. Jaka będzie decyzja ministra Ziobry? O tym z pewnością Państwa poinformujemy.

(oprac. jh) 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl