Connect with us

Published

on

Wielkimi krokami zbliża się gala rozdania nagrody „Konik Kołobrzeski” prezydenta Kołobrzegu. W zeszłym roku laureatem został Dariusz Kaleta, którego wyłoniła kapituła dziennikarska. Prezydent, Janusz Gromek nagrodę przyznał właścicielom firmy „Pilawa”. Kto w tym roku okaże się czarnym Konikiem Kołobrzeskim?

Konik Kołobrzeski” to nagroda fundowana przez prezydenta Kołobrzegu, Janusza Gromka. Przyznawana jest ona zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw za wyróżniającą się działalność na rzecz lokalnej społeczności. Co roku prezydent chce w ten sposób docenić osoby, instytucje, czy firmy, których działalność szczególnie wpływa na rozwój miasta. Chodzi nie tylko o znaczące sukcesy na rynku ponadregionalnym, ale równie ważna jest promocja Kołobrzegu.

Każdy może zgłosić swojego kandydata do tego wyróżnienia. Już 20 mieszkańców Kołobrzegu może zgłosić swojego kandydata do nagrody, ale nie tylko. Swoją kandydaturę mogą także wskazać organizacje i stowarzyszenia oraz podmioty gospodarcze działające na terenie miasta. Wystarczy wypełnić online specjalny wniosek, który jest dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kołobrzeg. Nagroda prezydenta w tym roku będzie przyznawana już po raz szesnasty. Uroczysta gala wręczenia „Konika Kołobrzeskiego” odbędzie się 24 lutego bieżącego roku.


JH

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl