Koniki Kołobrzeskie prezydenta już 24 lutego

Wielkimi krokami zbliża się gala rozdania nagrody „Konik Kołobrzeski” prezydenta Kołobrzegu. W zeszłym roku laureatem został Dariusz Kaleta, którego wyłoniła kapituła dziennikarska. Prezydent, Janusz Gromek nagrodę przyznał właścicielom firmy „Pilawa”. Kto w tym roku okaże się czarnym Konikiem Kołobrzeskim?

Konik Kołobrzeski” to nagroda fundowana przez prezydenta Kołobrzegu, Janusza Gromka. Przyznawana jest ona zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw za wyróżniającą się działalność na rzecz lokalnej społeczności. Co roku prezydent chce w ten sposób docenić osoby, instytucje, czy firmy, których działalność szczególnie wpływa na rozwój miasta. Chodzi nie tylko o znaczące sukcesy na rynku ponadregionalnym, ale równie ważna jest promocja Kołobrzegu.

Każdy może zgłosić swojego kandydata do tego wyróżnienia. Już 20 mieszkańców Kołobrzegu może zgłosić swojego kandydata do nagrody, ale nie tylko. Swoją kandydaturę mogą także wskazać organizacje i stowarzyszenia oraz podmioty gospodarcze działające na terenie miasta. Wystarczy wypełnić online specjalny wniosek, który jest dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kołobrzeg. Nagroda prezydenta w tym roku będzie przyznawana już po raz szesnasty. Uroczysta gala wręczenia „Konika Kołobrzeskiego” odbędzie się 24 lutego bieżącego roku.


JH

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–