Jedyna w Polsce darmowa aplikacja wyceniająca przedmioty powstała w Kołobrzegu

Artykuł sponsorowany

Pojawiła się 25 stycznia bieżącego roku. Po cichu, bez rozgłosu, choć to może akurat błąd. Aplikacja mobilna na smartfony stworzona przez spółkę Polski Lombard z Kołobrzegu. To genialna w swej prostocie, ale jakże potrzebna na rynku, rewolucyjna i co nie bez znaczenia -darmowa aplikacja. Tu można nawet pokusić się o sformułowanie Polski Lombard online.  

Mimo, iż aplikacja jest świeżynką na rynku i spółka Polski Lombard nie promowała jej zbytnio, to już zyskała pozytywne recenzje. I to te najważniejsze recenzje, bo od użytkowników, do których jest dedykowane to mobilne narzędzie. A oto niektóre z nich:

Aplikacja jest świetna, takiej brakuje na polskim rynku smart. Gratulacje, działa płynnie i szybko. Mało baterii zjada. Jestem zadowolona i będę polecać każdemu, kto tylko jej potrzebuje. -tak napisała Isabella Swan (pisownia oryginalna).

Inny użytkownik z kolei zwrócił uwagę na kolejny aspekt pragmatyzmu takiej aplikacji:

Pan Sławek Chlebowski napisał, że:

Fantastyczna sprawa Koniec z przeglądaniem godzinami olx czy allegro żeby sprawdzić wartość przedmiotu. I sprzedać można im od ręki towar (pisownia oryginalna).

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami, bo faktycznie aplikacja odpowiada na potrzeby rynku lombardowego. Jest prosta i to wielka zaleta. Nie można też przejść obojętnie nad jej funkcjonalnością i działaniem – szybkim i w miarę płynnym. Na uwagę zasługuje także fakt wspomniany przez użytkownika – recenzenta, że aplikacja ta to realna konkurencja dla znanych portali ogłoszeniowych, czy aukcyjnych. Kto wie, czy darmowe narzędzie nie będzie hitem, który zapoczątkuje lawinę zmian w aplikacyjnym niebycie, który do tej pory był zauważalny właśnie w branży lombardowej. Ta niezagospodarowana przestrzeń w końcu doczekała się narzędzia na miarę naszych czasów, zdecydowanie czasów aplikacji mobilnych.

Producentem tej innowacyjnej aplikacji jest kołobrzeska spółka Polski Lombard, która od lat zajmuje się tą branżą i to nie tylko na rynku kołobrzeskim, ale i ogólnopolskim. Fenomen tej spółki polega na tym, że ciągle się rozwija i szuka innowacyjnych i praktycznych rozwiązań. Taka właśnie jest ta aplikacja: innowacyjna i praktyczna. Fenomenalne i pozytywnie zaskakujące jest to, że jest zupełnie za darmo.

Ta aplikacja to odzew na potrzeby rynku, ale nie tylko. To także ukłon w stronę tzw. „zwykłych zjadaczy chleba”, którzy przecież w milionach wystawiają ogłoszenia dotyczące sprzedaży jakiegoś przedmiotu. To w ogóle udana próba zapełnienia pustki aplikacyjnej w branży lombardowej. To też na pewno historyczna chwila, która może przyczynić się do znacznego ożywienia i konkurencyjnej rywalizacji między liczącymi się właścicielami lombardów. To taki lombard polski online, w zasięgu ręki, w zasięgu smarfona. Co ważne, bez wychodzenia z domu albo właśnie z wychodzeniem…do sklepu, gdzie można czekając w kolejce wysłać zapytanie o cenę produktu będąc w telefonie online. To takie proste, genialnie proste, bo jak wiadomo nie od dziś-najgenialniejsze to te najprostsze rozwiązania. I z tym się nie dyskutuje.

 Każdy, kto chce szybkiej i profesjonalnej wyceny danego przedmiotu może za darmo skorzystać z aplikacji, która została udostępniona za darmo na Play Google. By z niej skorzystać wystarczy być zalogowanym, wysłać zdjęcie przedmiotu, opisać go i podać kilka niezbędnych informacji potrzebnych do kontaktu. Siłą tej aplikacji z pewnością jest jej prostota, czyli najpotrzebniejszy minimalizm. Apka nie jest „zaśmiecona” zbędnymi rubrykami do wypełnienia, które generalnie nic nie wnoszą, ale za to skutecznie wydłużają czas dzielący użytkownika od uzyskania tego, czego chce od aplikacji.

Prostota i praktycyzm to oczywista siła tej aplikacji mobilnej na smartfony. Wystarczy chwila, by podać opis przedmiotu, jego parametry, zdjęcie i kilka niezbędnych swoich danych kontaktowych i można wysłać zapytanie o wycenę danego przedmiotu. Do 24 h możemy spodziewać się fachowej odpowiedzi, którą prześle nam pracownik Polskiego Lombardu, a więc nie system, ale człowiek, który o lombardach i wycenianiu wie niemal wszystko. Ten lombard polski online to rewolucja na rynku. Już nie trzeba wychodzić z domu, nie trzeba iść do lombardu za rogiem, by sprawdzić ile dostaniemy za niepotrzebny nam, ale stary i zabytkowy zegarek po pradziadku. Oszczędzamy czas, a że czas to pieniądz, także i pieniądze oszczędzamy. Jak? To proste. Nie musimy dojechać autobusem miejskim do lombardu i co za tym idzie nie wydajemy na kupienie biletu lub jak ktoś ma samochód nie będzie musiał wydać ani złotówki na paliwo. To jednak przemawia do wyobraźni ludzi świadomych ekonomicznie. A przynajmniej powinno przemawiać i powinniśmy być świadomi ekonomicznie 😉

 Biorąc pod uwagę, że aplikacja jest darmowa i pierwsza tego typu na rynku lombardowym uznać można, że aplikacja ta pretenduje do hitu na rynku branży lombardowej. Wygląda na to, że spółka Polski Lombard nie boi się wyzwania na skalę ogólnopolską, co z pewnością jest wyjściem naprzeciw potrzebom nie tylko właścicieli lombardów, ale też i zwykłych jej użytkowników, którzy będą chcieli poznać cenę rzeczy, które będą chcieli sprzedać lub zastawić właśnie w lombardzie.

  Aplikacja ta jest dowodem na to, że można stworzyć coś dobrego i darmowego nie tylko dla swoich klientów, ale ogólnie dla użytkowników, którzy są zainteresowani danymi informacjami. Kto wie, czy ta innowacyjna i rewolucyjna jednak aplikacja nie zmusi konkurencyjnych firm do pójścia w ślady spółki Polski Lombard. To bardzo możliwe. Rynek lombardowy jest dynamicznie zmieniającą i rozwijającą się branżą w ramach której jest delikatnie rzecz ujmując wiele do zrobienia. Kołobrzeska spółka pokazała właśnie, że można bezinteresownie podzielić się narzędziem (aplikacją w tym wypadku), które może pomóc w profesjonalnej wycenie różnych produktów.

– Chcieliśmy stworzyć coś, co pomoże innym, co zrewolucjonizuje rynek lombardowy, w którym widzimy niezagospodarowany potencjał – tak o aplikacji mówi Damian Tarnowski, prezes Polskiego Lombardu Sp. z o. o. z Kołobrzegu. Jego zdaniem, aplikacje mobilne to świetne narzędzie w pracy i przyszłościowa gałąź przemysłu, która rozwija się bardzo dynamicznie i przez specjalistów uznawana jest za niesamowicie przyszłościową działalność. Właściwie aplikacje już dzisiaj ułatwiają nam życie-porównują ceny produktów w różnych sklepach, informują o naszym stanie zdrowia, czy są używane do powiadamiania o klęskach żywiołowych, a mniej brutalnie do przypominania o imprezach w regionie.

Branża lombardowa od początku istnienia nie miała nic tak technologicznie zaawansowanego, jeśli chodzi o aplikacje mobilne na smartfony. Ta aplikacja może zmotywować rynek i pozostałych właścicieli lombardów do powstania kolejnych, konkurencyjnych aplikacji. Czas pokaże, czy aplikacja Polskiego Lombardu będzie jedyną darmową aplikacją dedykowaną dla właścicieli lombardów, zwykłych użytkowników, czy będzie pierwszą, która zapoczątkuje tzw. „efekt śnieżnej kuli” i przyczyni się do ożywienia rynku lombardowego w naszym kraju.

Szybkość i precyzja. Prostota i niezawodność. Innowacyjność i bezpłatność. Te kilka słów najlepiej oddaje jedyną aplikację w Polsce, która została stworzona z myślą o właścicielach lombardów i zwykłych użytkownikach, którzy chcą szybkiej i przede wszystkim profesjonalnej wyceny przedmiotów, czy to przeznaczonych do sprzedaży, czy pod zastaw.

– To bardzo przydatna apka- mówi z przekonaniem pan Kazimierz, który jest stałym bywalcem lombardu w Kołobrzegu. Jak mówi, sam często coś sprzedaje, a czasem też kupuje, ponieważ można znaleźć ciekawe perełki w lombardach. Poza tym nie ukrywa, że zdarzyło mu się nawet coś w życiu zastawić w lombardzie, czy wziąć szybką pożyczkę, bo nadarzyła się niesamowita okazja kupna jakiegoś sprzętu i tylko takie finansowanie zakupu wchodziło w grę. – Prosta ta aplikacja, płynnie działa i jest za darmo, czego chcieć więcej? -śmieje się mężczyzna i podkreśla, że ludzie czekali na takie udogodnienie i że długo trzeba było czekać, ale w ostatecznym rozrachunku opłacało się.

Tak pewnie zareaguje cała branża lombardowa w Polsce. Informacja ta lotem błyskawicy pewnie dotrze do konkurencyjnych firm z tej branży i kto wie, czy inne podmioty nie wypuszczą konkurencyjnej aplikacji, by się „wykazać” w tym temacie. To bardzo możliwe. Zupełnie, jak możliwe jest to, że jednak ta darmowa aplikacja Polskiego Lombardu zostanie przez długi czas jedyną i niepowtarzalną apka mobilną na smartfony w świecie polskich lombardów. Co by się jednak nie wydarzyło, na pewno już ta aplikacja wyceniająca przedmioty przejdzie do historii polskiej branży lombardowej. Nikt bowiem wcześniej nie stworzył takiego narzędzia. A to już wielka sprawa, której jest świadomy nawet ktoś, kto z lombardami nie miał nigdy nic wspólnego.

 Na razie aktualna jest jedna wersja tej aplikacji i co ważne z punktu widzenia technicznego narzędzie to jest dedykowane na smartfony posiadające wersję Androida 4.0.3 i nowsze. A więc: opis przedmiotu, jego zdjęcia, dane kontaktowe jego właściciela i można śmiało kliknąć przycisk „wyślij”. W sklepie z aplikacjami pod adresem www.play.google.com można znaleźć narzędzie Polskiego Lombardu pod nazwą: „ Lombard wyceń przedmiot online”. Konkretniej?

Darmową aplikację mobilną na smartfony, którą stworzyła firma Polski Lombard można znaleźć i przetestować pod poniższym linkiem:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kredytum.PolskiLombard

Użytkownicy, którzy natknęli się na tę nowinkę technologiczną już wystawili jej najwyższe noty, czyli 5.0. Zachwalania i komplementowania nie ma końca, ale trudno się dziwić, bo faktycznie aplikacja jest dziecinnie prosta, praktyczna i skuteczna. A przecież o to w aplikacjach chodzi. Mają nam ułatwiać życie i mają się przydawać. Nie wspominając już o tym, że jest darmowa. Biorąc pod uwagę tę ostatnią cechę można wydedukować, w ogóle nie bawiąc się we wróżenie z fusów, że aplikacja Polskiego Lombardu będzie hitem na rynku polskich lombardów i tylko czekać, aż będzie o niej głośno w branżowych mediach.

  Mamy nadzieję, że ta aplikacja przyda się każdemu, kto ma wartościowe przedmioty. Warto sprawdzić, jak działa ta apka. Nic nas to nie kosztuje, a możemy zyskać całkiem przydatne w życiu narzędzie. Już nie będziemy musieli pisać ogłoszeń i próbować często bezskutecznie sprzedać jakąś rzecz. Teraz to nie tylko dziecinnie proste, ale i profesjonalne, a także totalnie za free. Czego chcieć więcej?

To pierwszy Polski Lombard online w naszym kraju.

JH

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
6 lat temu

super apka raz pra wysłałem nie potrzebne telefony stare do wyceny i sprzedania, działa niesamowicie

Kredyty Chwilowki
Kredyty Chwilowki
5 lat temu

Kredyty chwilówki, pożyczki pozabankowe – coddziennie znajdujemy wiele promocji firm, które oferują nam błyskawiczny dostęp do gotówki Zanim
posttanowimy wziąć pożyczkę opłaca
się ustalić czy nie popadniemy na skutek tego w kłopoty.
Kredyty chwilówki, pożyczki oraz debety są potrzebne i funkcjonalne, jednak pod warunkiem, iż wykorzystujemy je z głową

Maciek
Maciek
5 lat temu

Aplikacja na pewno bardzo pomocna i ułatwiająca życie. Przykład, jak można w pożyteczny sposób wykorzystać nowoczesne technologie. Dzieki tej aplikacji z pewnością możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. To na pewno hit na rynku polskich lombardów. Oby więcej takich nowości!

Kategorie
———————————–