Sport

OTWICA ZBROI SIĘ NA RUNDĘ WIOSENNĄ

W przerwie z drużyny odeszło kilku zawodników, w ich miejsce trener Ryszard Wieczorek ściąga graczy młodych ale już ze sporym doświadczeniem. Jednym z pierwszych, którzy podpisali kontrakt z Kotwicą jest bramkarz Karol Szymański. Wysoki, mierzący 191 cm golkiper jest wychowankiem Bałtyku Koszalin.
Bramkarskiego fachu uczył się w drużynach młodzieżowych Lecha Poznań. Ma za sobą udane występy na poziomie 2 oraz 1 ligi. 23 latek występował m. in. w Jarocie Jarocin, Chojniczance Chojnice oraz Chrobrym Głogów.

Z drużyna biało-niebieskich związał się także w piątek Bartosz Biel. To kolejny młody ale już z dość bogatym bagażem doświadczeń zawodnik. 22 letni boczny pomocnik pochodzi z Wałbrzycha a w swoim dorobku ma występy na poziomie 2 i 1 ligi w takich klubach jak : Tur Turek, Puszcza Niepołomice, Wigry Suwałki a ostatnio Olimpia Zambrów. Kontrakt z piłkarzem został podpisany do końca rundy wiosennej.

Ostatnim z zawodników który podpisał w dniu dzisiejszym kontrakt z zarządem MKP Kotwica jest 22-letni boczny pomocnik Tomasz Prejs, Pochodzący z Bydgoszczy zawodnik grał min. w drużynach juniorskich Legii Warszawa oraz pierwszoligowym Dolcanie Ząbki. Ostatnio występował w pierwszoligowej Stali Mielec.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o