DŹWIRZYNO CUP RUSZY W SOBOTĘ

Aż 25 drużyn zgłosiło się do kolejnej edycji Bałtyckich Mistrzostw Pomorza w futsalu – Dźwirzyno Cup 2017. Udział w nich wezmą zespoły z całego województwa zachodniopomorskiego. W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczymy zespoły ze Świnoujścia, Mierzyna, Połczyna Zdrój czy Karlina. Organizatorzy zapraszają wszystkich fanów tzw.”halówki” gdyż zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja.

– Drużyny zostały podzielone na 6 grup. Mecze będą rozgrywane systemem każdy z każdym. Dla najlepszych zespołów przewidziano nagrody finansowe, statuetki i puchary. Początek Turnieju zaplanowano w sobotę 7 stycznia o godz.9.00. Uroczyste zakończenie turnieju w niedziele o 17.00 – wyjaśnia Krzysztof Maćkula, pomysłodawca turnieju – Regulamin turnieju można znaleźć na stronie ksapn.futbolowo.pl lub funpage’u Kołobrzeskiej Ligi Futsalu na portalu społecznościowy Facebook – dodaje Maćkula.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Kołobrzeg,Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej, Radzikowskie Stowarzyszenie Oświatowe oraz Gmina Kołobrzeg i Trzebiatów.

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–