Informacje z Kołobrzegu

DLA WOŚP W KOŁOBRZEGU ZEBRANO OK. 118 TYS. ZŁ

Za nami jubileuszowy, bo 25. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie podano ostatecznej kwoty zebranej w tym roku, ale wiadomo, że już jest ok. 62 miliony zł! Mieszkańcy Kołobrzegu także mają w tym swój chlubny udział. Zebrali ok. 118 tys. zł. 

Na ulicach Kołobrzegu z charakterystycznymi puszkami orkiestrowymi można było spotkać w sumie niemal 200 wolontariuszy. Sercem całego kołobrzeskiego pospolitego ruszenia serc był plac przy ratuszu miejskim. Na brak atrakcji nie można było narzekać. Były bowiem pokazy służb ratowniczych. Nie zabrakło także motocyklistów. Ratownicy WOPR także nie zawiedli. Czas umilał wszystkim występ Basi Bieli i jej przyjaciół. W ogóle pokazom tanecznym i wokalnym nie było końca. A na plaży w imię pomocy dla orkiestry szalały morsy, nie tylko z Kołobrzegu. Jak co roku, akcję WOŚP zakończyło symboliczne “światełko do nieba”.

Ze wstępnych jeszcze wyliczeń wynika, że z Kołobrzegu na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło ok. 118 tys. zł. Ta kwota jednak może się jeszcze zwiększyć, ponieważ nie znamy jeszcze wyników aukcji internetowych. Ostateczna kwota uzbierana w Kołobrzegu będzie znana pod koniec stycznia.

(oprac. JH)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o