NOWA FORMUŁA POŻYCZKI W ALIOR BANKU – WYSTARCZY DOWÓD OSOBISTY

Zazwyczaj sądzimy, że najłatwiej i najszybciej – choć niekoniecznie najkorzystniej – udzieli nam pożyczki bank, w którym mamy od dawna rachunek. O nowej ofercie pożyczki w Alior Banku, która zmienia ten sposób myślenia, mówi Anna Leocho, doradca z placówki partnerskiej Alior Banku w Kołobrzegu, przy ul. Katedralnej 43AI.

Czy bycie stałym klientem jednego banku gwarantuje uzyskanie najbardziej korzystnych warunków podczas ubiegania się o pożyczkę?
Niestety, nie zawsze mamy taką pewność. Bycie stałym klientem najczęściej pozwala na ograniczenie formalności związanych z ubieganiem się o pożyczkę. Nowi klienci nie mogą liczyć na takie preferencje, jak stali klienci. Tak przynajmniej było do tej pory. Nowa oferta pożyczki w Alior Banku zmienia ten sposób podejścia do klienta występującego o pożyczkę.

Czy to znaczy, że teraz osoby po raz pierwszy ubiegające się o pożyczkę w Alior Banku mogą poczuć się jak stali klienci?
Dokładnie. Teraz wystarczy jedna wizyta w placówce Alior Banku, aby móc otrzymać pożyczkę bez zbędnych formalności. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczy mieć ze sobą tylko dowód osobisty.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z tej oferty zamiast brać pożyczkę w swoim dotychczasowym banku?
Klienci mogą liczyć nie tylko na uproszczoną formułę ubiegania się o kredyt, ale także na niskie oprocentowanie. W przypadku pożyczki do 15 tys. zł wynosi ono tylko 4,9%. Warto zatem odważyć się na zmianę banku, by móc skorzystać z tych atrakcyjnych warunków.

Czy można ubiegać się o pożyczkę na wyższą kwotę?
Jak najbardziej. W ramach oferty można ubiegać się o pożyczkę nawet do 200 tys. zł. Pracownik banku zweryfikuje dochody klienta i przedstawi ofertę odpowiadającą potrzebom klienta.

Na jaki okres można rozłożyć spłatę pożyczki?
Okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat. Pozwala to na dogodne rozłożenie spłaty i dostosowanie wysokości rat do indywidualnych możliwości finansowych każdego klienta.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku w Kołobrzegu przy ulicy Katedralnej 42AI. Na każde pytanie odpowie Państwu także konsultant, który dyżuruje pod numerem telefonu: 609 549 999.

(redakcja)

Artykuł sponsorowany

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–